3 grudnia 2019 możesz przebiec sam lub ze znajomymi, przejść z kijkami lub przespacerować dowolny odcinek trasy w dowolnym miejscu w Polsce i na świecie! Sygnał „do startu” dasz sobie sam 3 grudnia, we wtorek. Dlaczego akurat ta data? Ponieważ na całym świecie obchodzony będzie #GivingTuesday, czyli dzień dawania i dzielenia się z innymi.

Bardzo ważny cel Biegu
Weź udział w Biegu PODAJ DALEJ i pomóż stworzyć ośrodek dla osób z niepełnosprawnością #OsadaJanaszkowo ❤️

Co należy zrobić, żeby wziąć udział w Biegu?
1. Wejdź na stronę http://www.biegpodajdalej.org.pl, zapoznaj się z regulaminem i jeżeli wszystko jasne, zarejestruj się. Jeżeli masz pytania, napisz do nas: kontakt@podajdalej.org.pl

2. We wtorek, 3 grudnia o dowolnej godzinie i w dowolnym bezpiecznym miejscu pobiegnij lub przespaceruj dowolny dystans. Możesz biec sam lub zaproś znajomych.

3. Pomiaru czasu dokonaj samodzielnie urządzeniem wyposażonym w GPS (np. aplikacja biegowa w telefonie, zegarek biegowy, pulsometr).

4. Swój wynik w postaci screena z aplikacji lub zdjęcia zamieść w wydarzeniu Bieg PODAJ DALEJ na FB lub na instagramie przy użyciu hasztagu #BiegPodajDalej #OsadaJanaszkowo #GivingTuesdayPL i #DobroPowraca

5. Czekaj na przesyłkę od nas:-)

Zapraszamy serdecznie ❤️ 

Lista uczestników dostępna na stronie http://www.biegpodajdalej.org.pl
Bieżące informacje zamieszczamy na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2719921298028231/

Organizator Biegu: Fundacja PODAJ DALEJ  |  Współorganizator Biegu: YO&GO Events