13 czerwca – ależ to był wspaniały dzień! Na najmłodszych podopiecznych Fundacji PODAJ DALEJ czekało mnóstwo niespodzianek i atrakcji! Były animacje i zabawy, dużo gwaru i radości, wielke bańki mydlane, malowanie buziek i pyszne ciasta od mam naszych podopiecznych.

Teatralni z PODAJ DALEJ zaprosili na spektakl „Janosik” – wiele miesięcy prób i przygotowań zaowocowały wzruszającym występem! Nie zabrakło też gorących braw i podziękowań dla aktorów słuchowiska „Lisek Ibisek i przyjaciele”, którzy także spędzili niedzielny dzień w Osadzie Janaszkowo.

Największą atrakcją okazali się strażacy z OSP Wąsosze! Można było na niby gasić pożar z prawdziwej sikawki i przejechać się wozem strażackim! Rodzice również znaleźli coś dla siebie – podczas warsztatów bukieciarskich powstawały piękne kompozycje, a joga z widokiem na jezioro była cudownym relaksem dla ciała i duszy! Piknik zakończył się ogniskiem z pysznymi kiełbaskami 🙂

Dziękujemy wszystkim, którzy sprawili, że Piknik przyniósł wiele radości i dzieciom i dorosłym! Dziękujemy za moc pozytywnych wrażeń, wszystkie uśmiechy i mnóstwo dobrej energii!