Firma Somfy działa na polskim rynku od 25 lat. To czołowy dostawca inteligentnej automatyki domowej i budynkowej oraz rozwiązań smart home, a także firma, której zależy na tym, aby ludziom mieszkało się lepiej. Dlatego właśnie firma Somfy organizując swój jubileusz pod hasłem „We create somfying good” połączyła go z aukcją charytatywną, a uzyskany dochód przekazała na stworzenie mieszkań treningowych w Osadzie Janaszkowo!

Podobna idea przyświeca całej Grupie Somfy, której fundacja, w ramach misji „Living better together”, wspiera na całym świecie lokalne projekty mające na celu m.in. poprawę warunków mieszkaniowych dla najbardziej potrzebujących

5 listopada w gmachu Ufficio Primo w Warszawie ponad 200 gości, głównie partnerów biznesowych oraz klientów Somfy wzięło udział w przepięknej, uroczystej gali jubileuszowej. – Tym wydarzeniem chcieliśmy podziękować za dotychczasową współpracę oraz podkreślić wagę naszych relacji biznesowych w tym wymagającym dla wszystkich czasie – powiedział Radosław Borkowski, dyrektor zarządzający i członek zarządu spółki Somfy Polska.

Moc wrażeń podczas aukcji!
Z licytacji, którą przeprowadzono online oraz na żywo podczas gali, uzyskano łącznie 31.250 zł. Do tej kwoty Somfy dołożyło jeszcze 40.000 zł ze swojego budżetu! Wśród licytowanych przedmiotów, które przekazali Przyjaciele Fundacji, firma Somfy i goście gali, znalazły się m.in. kamper na weekend dla sześciu osób czy lot w tandemie (z instruktorem) na paralotni. Zażarta walka toczyła się o koszulki z autografami Joanny Jędrzejczyk, polskiej reprezentacji w siatkówce mężczyzn oraz piłkę z autografem Marcina Gortata, którą nowy właściciel przekazał nam do ponownej licytacji!

Tworzymy lepszą jakość życia
– Firmę Somfy i Fundację PODAJ DALEJ połączył cel: tworzenie lepszej jakości życia. Ogromnie się cieszę i jestem wdzięczna, że jubileusz 25-lecia Somfy Polska stał się okazją do tego, abyśmy połączyli siły i wspólnie zmieniali jakość życia tych, którzy najbardziej tego potrzebują. Pomoc finansowa od Somfy Polska, jej przyjaciół i kontrahentów pomoże nam stworzyć mieszkania treningowe w powstającym właśnie ośrodku – Osadzie Janaszkowo. Będą tu przyjeżdżać osoby po wypadkach z całej Polski, które muszą nauczyć się żyć zupełnie od nowa: na wózku, z niesprawnymi nogami i ciałem, które niczego nie czuje. Ta pomoc będzie miała ogromny wpływ na ich dalsze życie – powiedziała Zuzanna Janaszek-Maciaszek, prezes Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ.

Podziękowanie prosto z Osady Janaszkowo TUTAJ!
Artykuł o wydarzeniu w NowyMarketing.pl TUTAJ

***
Fotografia powyżej:
Symboliczny czek wręczył prezes Fundacji PODAJ DALEJ Zuzannie Janaszek-Maciaszek dyrektor zarządzający Somfy Polska Radosław Borkowski.