Drogi Przyjacielu!

Czy wiesz, że robiąc zakupy możesz pomóc stworzyć Osadę Janaszkowo, na którą bardzo czekają osoby z niepełnosprawnością? Twoje zakupy będą kosztowały tyle co zwykle. To dzięki naszym Partnerom Biznesowym, którzy część zysku przekazują na zmienianie świata na lepsze. 

Pomagaj przy okazji zakupów online

Twoja pomoc w 3 prostych krokach:
1. Robisz zakupy w ponad 1100 sklepach internetowych (m.in. eobuwie, Sephora, OBI, Zooplus, Empik, Allegro, Booking).
2. Płacisz tyle co zawsze.
3. Średnio 2,5% wartości zakupów wspiera wybraną przez Ciebie organizację.

Jak zacząć?
Zainstaluj specjalną przypominajkę, która przypomni Ci o przekazaniu darowizny, gdy będziesz robić zakupy online.
To wszystko bez reklam, bezpieczne i za darmo!

Instaluję przypominajkę!

 

Jeżeli chciałbyś dołączyć do naszych Partnerów Biznesowych lub masz pytania odnośnie zakupów, napisz do nas: janaszkowo@podajdalej.org.pl

Kim jesteśmy

Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ powstała w 2004 roku. Regularnie z naszej bezpłatnej pomocy korzysta ponad 200 osób z niepełnosprawnością. Ludzie po wypadkach uczą się żyć na wózku, dzieci i dorośli uprawiają sport (m.in. koszykówkę na wózkach!), osoby z niepełnosprawnością intelektualną tworzą własny teatr… Latem dzieci z całej Polski wyjeżdżają na obóz Małych Odkrywców, by uczyć się samodzielności przez zabawę. Wszystkim naszym działaniom przyświecają idee śp. Doktora Piotra Janaszka, który w nowatorski sposób działał na rzecz osób niepełnosprawnych. Zginął tragicznie ponad 20 lat temu.

Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ, ul. Południowa 2a, 62-510 Konin
e-mail: janaszkowo@podajdalej.org.pl , tel. (63) 211 22 19