Drogi Przyjacielu!

Czy wiesz, że robiąc zakupy możesz pomóc stworzyć Osadę Janaszkowo, na którą bardzo czekają osoby z niepełnosprawnością? Twoje zakupy będą kosztowały tyle co zwykle. To dzięki naszym Partnerom Biznesowym, którzy część zysku przekazują na zmienianie świata na lepsze. 

Worko-plecak wodoodporny PROPS

Dlaczego wybraliśmy wzór w arbuzy? Bo w sennikach arbuz jest zapowiedzią szczęścia i powodzenia! Tego właśnie życzymy wszystkim, którzy będą nosić ten worek. Kupując go sprawisz, że osoby z niepełnosprawnością, które jeszcze dzisiaj są zamknięte w domu, niedługo będą uczyły się niezależnego życia w Osadzie Janaszkowo! Wraz z workiem otrzymasz miłą niespodziankę z Fundacji PODAJ DALEJ – arbuzowy breloczek wykonany podczas zajęć z naszymi Podopiecznymi. 

Kupuję worek!

Jeżeli chciałbyś dołączyć do naszych Partnerów Biznesowych lub masz pytania odnośnie zakupów, napisz do nas: janaszkowo@podajdalej.org.pl

Kim jesteśmy

Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ powstała w 2004 roku. Regularnie z naszej bezpłatnej pomocy korzysta blisko 200 osób z niepełnosprawnością. Ludzie po wypadkach uczą się żyć na wózku, dzieci i dorośli uprawiają sport (m.in. koszykówkę na wózkach!), osoby z niepełnosprawnością intelektualną tworzą własny teatr… Latem dzieci z całej Polski wyjeżdżają na obóz Małych Odkrywców, by uczyć się samodzielności przez zabawę. Wszystkim naszym działaniom przyświecają idee śp. Doktora Piotra Janaszka, który w nowatorski sposób działał na rzecz osób niepełnosprawnych. Zginął tragicznie ponad 20 lat temu.

Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ, ul. Południowa 2a, 62-510 Konin
e-mail: janaszkowo@podajdalej.org.pl , tel. (63) 211 22 19