Drogi Przyjacielu!

Czy wiesz, że robiąc zakupy możesz pomóc stworzyć Osadę Janaszkowo, na którą bardzo czekają osoby z niepełnosprawnością? Twoje zakupy będą kosztowały tyle co zwykle. To dzięki naszym Partnerom Biznesowym, którzy część zysku przekazują na zmienianie świata na lepsze. 

Esencja probiotyczna Primabiotic

– Działania Fundacji PODAJ DALEJ wspieramy od dawna, ale po raz pierwszy nadaliśmy wymiar społeczny naszemu produktowi. Esencja probiotyczna oznaczona serduszkiem nie tylko wspiera zdrowie naszych klientów, ale również Osadę Janaszkowo! – mówi Anna Sobczak z Primabiotic.

​Esencję probiotyczną z przyciągającym wzrok czerwonym serduszkiem i logo Fundacji PODAJ DALEJ można kupić na stronie: www.primabiotic.pl oraz www.primazdrowie.pl, w sklepach stacjonarnych Prima Zdrowie i aptekach. Z każdej sprzedanej butelki Esencji o pojemności 165 ml Primabiotic przeznaczy 1 zł na stworzenie Osady Janaszkowo.

UWAGA
Dodatkowo możesz skorzystać z kuponu rabatowego -20% na wszystkie zakupy w sklepie primabiotic.pl, wpisz kod: PODAJDALEJ20

Kupuję esencję z sercem!

Pomagaj przy okazji zakupów online

Twoja pomoc w 3 prostych krokach:
1. Robisz zakupy w ponad 1100 sklepach internetowych (m.in. eobuwie, Sephora, OBI, Zooplus, Empik, Allegro, Booking).
2. Płacisz tyle co zawsze.
3. Średnio 2,5% wartości zakupów wspiera wybraną przez Ciebie organizację.

Jak zacząć?
Zainstaluj specjalną przypominajkę, która przypomni Ci o przekazaniu darowizny, gdy będziesz robić zakupy online.
To wszystko bez reklam, bezpieczne i za darmo!

Instaluję przypominajkę!

 

Jeżeli chciałbyś dołączyć do naszych Partnerów Biznesowych lub masz pytania odnośnie zakupów, napisz do nas: janaszkowo@podajdalej.org.pl

Worko-plecak wodoodporny PROPS

Dlaczego wybraliśmy wzór w arbuzy? Bo w sennikach arbuz jest zapowiedzią szczęścia i powodzenia! Tego właśnie życzymy wszystkim, którzy będą nosić ten worek. Kupując go sprawisz, że osoby z niepełnosprawnością, które jeszcze dzisiaj są zamknięte w domu, niedługo będą uczyły się niezależnego życia w Osadzie Janaszkowo! Wraz z workiem otrzymasz miłą niespodziankę z Fundacji PODAJ DALEJ – arbuzowy breloczek wykonany podczas zajęć z naszymi Podopiecznymi.

Kupuję worek!

 

Jeżeli chciałbyś dołączyć do naszych Partnerów Biznesowych lub masz pytania odnośnie zakupów, napisz do nas: janaszkowo@podajdalej.org.pl

Kim jesteśmy

Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ powstała w 2004 roku. Regularnie z naszej bezpłatnej pomocy korzysta ponad 200 osób z niepełnosprawnością. Ludzie po wypadkach uczą się żyć na wózku, dzieci i dorośli uprawiają sport (m.in. koszykówkę na wózkach!), osoby z niepełnosprawnością intelektualną tworzą własny teatr… Latem dzieci z całej Polski wyjeżdżają na obóz Małych Odkrywców, by uczyć się samodzielności przez zabawę. Wszystkim naszym działaniom przyświecają idee śp. Doktora Piotra Janaszka, który w nowatorski sposób działał na rzecz osób niepełnosprawnych. Zginął tragicznie ponad 20 lat temu.

Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ, ul. Południowa 2a, 62-510 Konin
e-mail: janaszkowo@podajdalej.org.pl , tel. (63) 211 22 19