Drogi Darczyńco!

Twoja darowizna właśnie do nas dotarła. Jesteśmy Ci niezwykle wdzięczni za Twoje wsparcie, bo stworzenie Janaszkowa to wyzwanie, którego nie jesteśmy w stanie zrealizować bez Ciebie i setek innych Darczyńców, którzy uwierzyli, że jest możliwy świat, w którym osoby z niepełnosprawnością nie czują się ciężarem, pracują, mają swoje pasje, decydują o sobie i są szczęśliwe.

Ten świat powstaje w Janaszkowie – w Akademii, Porcie, Osadzie i Pracowni będziemy go nieustannie tworzyć i zapraszać kolejne osoby z niepełnosprawnością do świata, o którym marzą. Inaczej nie umiemy, a takiej postawy nauczył nasz patron – doktor Piotr Janaszek, na którego cześć tworzymy Janaszkowo. Spełnienie jego niespisanego testamentu.

Chcemy Ci osobiście podziękować za Twoje wsparcie, dlatego nagraliśmy dla Ciebie specjalny film:

Jeżeli chcesz przyspieszyć powstawanie Janaszkowa, masz pomysł, w jaki sposób możemy dotrzeć do nowych osób i powiedzieć im o tym wspaniałym miejscu – jesteśmy do Twojej dyspozycji – pisz, dzwoń!

Z całego serca Ci dziękuję i do napisania!
Zuzanna Janaszek – Maciaszek
Prezes Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ

PS Chcemy regularnie informować Cię o postępach prac i o tym, jak wydajemy przekazane przez Ciebie pieniądze. Spodziewaj się od nas wiadomości (oczywiście, zawsze możesz się z nich wypisać).