Drogi Darczyńco!

Twoja darowizna właśnie do nas dotarła. Jesteśmy Ci niezwykle wdzięczni za Twoje wsparcie, bo stworzenie Janaszkowa to wyzwanie, którego nie jesteśmy w stanie zrealizować bez Ciebie i setek innych Darczyńców, którzy uwierzyli, że jest możliwy świat, w którym osoby z niepełnosprawnością nie czują się ciężarem, pracują, mają swoje pasje, decydują o sobie i są szczęśliwe.

Ten świat powstaje w Wąsoszach koło Konina. Tutaj będziemy zapraszać osoby, które niepełnosprawność zamknęła w domu. Osoby, które mimo wielu ograniczeń chcą nauczyć się niezależnego życia. Inaczej nie umiemy, a takiej postawy nauczył nasz patron – doktor Piotr Janaszek, na którego cześć tworzymy Janaszkowo. Spełnienie jego niespisanego testamentu.

24 czerwca 2021 r. uroczyście przecięliśmy wstęgę i uruchomiliśmy część rehabilitacyjną w Osadzie Janaszkowo! To był wielki dzień! Najważniejszy dla naszych Podopiecznych, którzy już korzystają z nowoczesnych terapii i rehabilitacji, dla Darczyńców, którzy zobaczyli efekt swojej pomocy i dla nas, bo poszerzamy grono ludzi, którym możemy pomóc w drodze do niezależnego życia…  

Przed nami ciąg dalszy inwestycji – na parterze i piętrze budynku powstaną mieszkania dla osób z niepełnosprawnością ruchową. O postępach prac, ważnych wydarzeniach i akcjach informujemy na bieżąco w Aktualnościach. Jeżeli chcesz lepiej poznać naszą Fundację, jej historię i marzenia (w tym Osadę Janaszkowo), zapraszam do wysłuchania audycji, która miała miejsce 20.10.2021r. w „Trójce pod Księżycem”.

Jeżeli chcesz przyspieszyć powstawanie Janaszkowa, masz pomysł, w jaki sposób możemy dotrzeć do nowych osób i powiedzieć im o tym wspaniałym miejscu – jesteśmy do Twojej dyspozycji – pisz, dzwoń! Jeżeli możesz to wspieraj regularnie nasze działania ❤ Za każdą pomoc jesteśmy bardzo wdzięczni. 

Z całego serca Ci dziękuję i do napisania!
Zuzanna Janaszek – Maciaszek
Prezes Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ

PS Chcemy regularnie informować Cię o postępach prac i o tym, jak wydajemy przekazane przez Ciebie pieniądze. Spodziewaj się od nas wiadomości (oczywiście, zawsze możesz się z nich wypisać).