Drogi Przyjacielu!

Czy wiesz, że w prosty sposób możesz wyrwać z samotności ludzi, których niepełnosprawność zamknęła w domu? Proszę, przekaż 1% podatku na stworzenie Osady Janaszkowo – KRS 0000 197 058.

Dzięki Twojej pomocy nasi Podopieczni zmienią swoje życie!

 

 

 

 

 

w Fundacji PODAJ DALEJ budujemy świat, w którym osoby z niepełnosprawnością nie czują się ciężarem, pracują, mają swoje pasje, decydują o sobie i są szczęśliwe.

Regularnie z bezpłatnej pomocy korzysta ponad 250 osób. Naszą tragedią jest to, że nie możemy wszystkim pomóc, bo nie mamy na to miejsca! Dlatego tworzymy Osadę Janaszkowo. To będzie ośrodek, w którym zapewnimy osobom z niepełnosprawnością normalne życie, możliwość realizacji swoich marzeń i pasji, a także rehabilitację i większą niezależność.

Osada powstaje w Wąsoszach (Wielkopolska). To właśnie tutaj śp. doktor Piotr Janaszek – patron naszej Fundacji prowadził jeden z pierwszych obozów dla dzieci z niepełnosprawnością w końcu lat 70-tych.

Czy wiesz, że w prosty sposób możesz wyrwać z samotności osoby z niepełnosprawnością, które niepełnosprawność zamknęła w domu? Proszę, przekaż 1% podatku i stwórz z nami Osadę Janaszkowo – KRS 0000 197 058

 

Skorzystaj z bezpłatnego i bezpiecznego programu PITax.pl

Dzięki Twojej pomocy nasi Podopieczni będą mogli normalnie żyć!
Dziękuję gorąco i pozdrawiam,

Zuzanna Janaszek – Maciaszek
Prezes Fundacji PODAJ DALEJ

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na www.1podatku.org 

Kim jesteśmy

Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ powstała w 2004 roku. Regularnie z naszej bezpłatnej pomocy korzysta ponad 200 osób z niepełnosprawnością. Ludzie po wypadkach uczą się żyć na wózku, dzieci i dorośli uprawiają sport (m.in. koszykówkę na wózkach!), osoby z niepełnosprawnością intelektualną tworzą własny teatr… Latem dzieci z całej Polski wyjeżdżają na obóz Małych Odkrywców, by uczyć się samodzielności przez zabawę. Wszystkim naszym działaniom przyświecają idee śp. Doktora Piotra Janaszka, który w nowatorski sposób działał na rzecz osób niepełnosprawnych. Zginął tragicznie ponad 20 lat temu.

Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ, ul. Południowa 2a, 62-510 Konin
e-mail: janaszkowo@podajdalej.org.pl , tel. (63) 211 22 19