Drogi Przyjacielu!

Czy wiesz, że w prosty sposób możesz wyrwać z samotności dzieci, które niepełnosprawność zamknęła w domu? Proszę, przekaż 1% podatku na stworzenie Pracowni – KRS 0000 197 058 Dzięki Twojej pomocy nasi Podopieczni rozwiną skrzydła!

 

 

 

 

 

w Fundacji PODAJ DALEJ budujemy świat, w którym osoby z niepełnosprawnością nie czują się ciężarem, pracują, mają swoje pasje, decydują o sobie i są szczęśliwe.

Regularnie z bezpłatnej pomocy korzysta blisko 200 osób. Naszą tragedią jest to, że nie możemy wszystkim pomóc, bo nie mamy na to miejsca! Dlatego tworzymy Osadę Janaszkowo, a w niej Pracownię, gdzie dzieci z niepełnosprawnością znajdą pomoc specjalistów, będą się uczyć przez zabawę, uwierzą w siebie i będą szczęśliwe!

Czy wiesz, że w prosty sposób możesz wyrwać z samotności dzieci, które niepełnosprawność zamknęła w domu? Proszę, przekaż 1% podatku na stworzenie Pracowni w Osadzie Janaszkowo – KRS 0000 197 058

Dzięki Twojej pomocy nasi Podopieczni rozwiną skrzydła!
Dziękuję gorąco i pozdrawiam, 

Zuzanna Janaszek – Maciaszek
Prezes Fundacji PODAJ DALEJ

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na www.1podatku.org 

Kim jesteśmy

Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ powstała w 2004 roku. Regularnie z naszej bezpłatnej pomocy korzysta blisko 200 osób z niepełnosprawnością. Ludzie po wypadkach uczą się żyć na wózku, dzieci i dorośli uprawiają sport (m.in. koszykówkę na wózkach!), osoby z niepełnosprawnością intelektualną tworzą własny teatr… Latem dzieci z całej Polski wyjeżdżają na obóz Małych Odkrywców, by uczyć się samodzielności przez zabawę. Wszystkim naszym działaniom przyświecają idee śp. Doktora Piotra Janaszka, który w nowatorski sposób działał na rzecz osób niepełnosprawnych. Zginął tragicznie ponad 20 lat temu.

Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ, ul. Południowa 2a, 62-510 Konin
e-mail: janaszkowo@podajdalej.org.pl , tel. (63) 211 22 19