Drodzy przyszli Państwo Młodzi!

Zbliża się jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu…
Czy wiecie, że ten szczególny dzień może zmienić nie tylko Wasze życie?
Zapraszam, aby z radością dzielić się i pomagać! Podpowiem co zrobić, aby pięknie i z klasą angażować innych do zmieniania świata na lepsze.

 

 

 

 

 

Drodzy przyszli Państwo Młodzi!

Zbliża się jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu…
Czy wiecie, że ten szczególny dzień może zmienić nie tylko Wasze życie?
Zapraszam, aby z radością dzielić się i pomagać! Podpowiem co zrobić, aby pięknie i z klasą angażować innych do zmieniania świata na lepsze.

 

 

 

 

 

Na nowej drodze życia…

Jeżeli chcecie, aby Wasze wesele miało szczególny charakter, podzielcie się szczęściem! Bądźcie jak czarodziej, który wyciąga króliki z pustego cylindra, ale Wy wyciągnijcie z ludzi dobro.

Wy i Wasi Goście możecie pomóc stworzyć Osadę Janaszkowo – miejsce, gdzie osoby z niepełnosprawnością będą uczyły się żyć mimo wielu ograniczeń.

❤ Poinformujcie Gości, że podczas Waszej uroczystości będą mogli wesprzeć budowę Osady Janaszkowo. Zamiast kupowania kwiatów, które cieszą tylko przez kilka dni, mogą wrzucić pieniądze do skarbonki Fundacji PODAJ DALEJ, którą prześlemy do Was pocztą. 

❤ Pamiętajcie, aby na zaproszeniu dopisać uprzejmie sformułowaną prośbę. Dzięki niej Goście będą poinformowani o planowanej zbiórce.

❤ Poproście zaprzyjaźnioną osobę, aby stanęła obok Was podczas składania życzeń i trzymając puszkę zapraszała do wpłat. Jeżeli Wasza uroczystość będzie w okolicach Konina, wolontariusze Fundacji mogą Wam towarzyszyć pomagając zbierać darowizny.

❤ Zebraną kwotę przelejcie jako darowiznę na stworzenie Osady Janaszkowo na konto:
Fundacja PODAJ DALEJ, ul. Południowa 2a, 62-510 Konin. Numer konta: 78 1050 1735 1000 0024 2547 0123

❤ Jeżeli Wy i Wasi Goście wyrazicie zgodę to radością opowiemy o Was na stronie www.OsadaJanaszkowo.pl i zamieścimy Was w gronie Darczyńców! Przygotujemy też e-podziękowania.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.
Proszę napisz do nas i podaj swój numer telefonu, oddzwonię.
Olga Janaszek – Serafin, e-mail: janaszkowo@podajdalej.org.pl

 

Naszą akcję ślubną wspiera Plannerka Agnieszka Nowak – kobieta niezwykła, pełna dobrej energii, która sprawi, że Wasze wesele będzie spełnieniem marzeń:-)  

Kim jesteśmy

Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ powstała w 2004 roku. Regularnie z naszej bezpłatnej pomocy korzysta blisko 200 osób z niepełnosprawnością. Ludzie po wypadkach uczą się żyć na wózku, dzieci i dorośli uprawiają sport (m.in. koszykówkę na wózkach!), osoby z niepełnosprawnością intelektualną tworzą własny teatr… Latem dzieci z całej Polski wyjeżdżają na obóz Małych Odkrywców, by uczyć się samodzielności przez zabawę. Wszystkim naszym działaniom przyświecają idee śp. Doktora Piotra Janaszka, który w nowatorski sposób działał na rzecz osób niepełnosprawnych. Zginął tragicznie ponad 20 lat temu.

Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ, ul. Południowa 2a, 62-510 Konin
e-mail: janaszkowo@podajdalej.org.pl , tel. (63) 211 22 19