Drodzy przyszli Państwo Młodzi!

Zbliża się jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu…
Czy wiecie, że ten szczególny dzień może zmienić nie tylko Wasze życie?
Zapraszam, aby z radością dzielić się i pomagać! Podpowiem co zrobić, aby pięknie i z klasą angażować innych do zmieniania świata na lepsze.

 

 

 

 

 

Drodzy przyszli Państwo Młodzi!

Zbliża się jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu…
Czy wiecie, że ten szczególny dzień może zmienić nie tylko Wasze życie?
Zapraszam, aby z radością dzielić się i pomagać! Podpowiem co zrobić, aby pięknie i z klasą angażować innych do zmieniania świata na lepsze.

 

 

 

 

 

Jeżeli chcecie, aby Wasze wesele miało szczególny charakter, podzielcie się szczęściem! Bądźcie jak czarodziej, który wyciąga króliki z pustego cylindra, ale Wy wyciągnijcie z ludzi dobro.

W Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ wierzymy, że możliwy jest świat, w którym osoby z niepełnosprawnością nie czują się ciężarem, pracują, mają swoje pasje, decydują o sobie i są szczęśliwe. I do budowania takiego świata serdecznie Was zapraszam! Możecie sprawić, że ten dzień będzie oznaczał nową drogę życia nie tylko dla Was, ale też dla wielu Podopiecznych Fundacji PODAJ DALEJ.

Wspólnie z Gośćmi zbierzcie pieniądze, które pomogą stworzyć Osadę Janaszkowo – miejsce, gdzie osoby z niepełnosprawnością będą uczyły się żyć mimo wielu ograniczeń.

Życzę, aby Wasza nowa droga życia była piękna i taka, jaką sobie wymarzyliście. Każdy dzień budźcie uśmiechem i radością. I niech dobro będzie Waszym nieodłącznym towarzyszem.

Zuzanna Janaszek – Maciaszek
Prezes Fundacji PODAJ DALEJ

Na nowej drodze życia…

Wy i Wasi Goście możecie pomóc stworzyć Osadę Janaszkowo, gdzie osoby z niepełnosprawnością będą uczyły się żyć mimo wielu ograniczeń.

Jak możemy działać wspólnie?

  1. Zgłoście się do nas przez formularz, który zamieszczamy poniżej.
  2. Skontaktujemy się z Wami, aby ustalić szczegóły. Prześlemy Wam krótką informację w formie elektronicznej, którą możecie wysłać do Gości.
  3. Poinformujcie Gości, że podczas Waszej uroczystości będą mogli wesprzeć budowę Osady Janaszkowo. Zamiast kupowania kwiatów, które cieszą tylko przez kilka dni, mogą wrzucić pieniądze do skarbonki. Dzięki temu nasi Podopieczni będą mieć swoje miejsce na ziemi, a Wy i Wasi Goście radość z czynienia dobra!
  4. Dostarczymy Wam potrzebne materiały. Mamy puszki do samodzielnego złożenia, czek (rozm. 100 x 50cm) w sam raz do zrobienia pamiątkowego zdjęcia ze wszystkimi Gośćmi i eleganckie podziękowania dla Gości w formie elektronicznej.
  5. Jeżeli Wasza uroczystość będzie w okolicach Konina to zapewnimy też wolontariuszy, którzy pomogą zbierać pieniądze.
  6. Zebraną kwotę przelejcie jako darowiznę na stworzenie Janaszkowa na konto Fundacji PODAJ DALEJ, ul. Południowa 2a, 62-510 Konin. Numer konta: 78 1050 1735 1000 0024 2547 0123
  7. Jeżeli Wy i Wasi Goście wyrazicie zgodę to radością opowiemy o Was na stronie www.OsadaJanaszkowo.pl i zamieścimy Was w gronie Darczyńców!

 

Kim jesteśmy

Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ powstała w 2004 roku. Regularnie z naszej bezpłatnej pomocy korzysta blisko 200 osób z niepełnosprawnością. Ludzie po wypadkach uczą się żyć na wózku, dzieci i dorośli uprawiają sport (m.in. koszykówkę na wózkach!), osoby z niepełnosprawnością intelektualną tworzą własny teatr… Latem dzieci z całej Polski wyjeżdżają na obóz Małych Odkrywców, by uczyć się samodzielności przez zabawę. Wszystkim naszym działaniom przyświecają idee śp. Doktora Piotra Janaszka, który w nowatorski sposób działał na rzecz osób niepełnosprawnych. Zginął tragicznie ponad 20 lat temu.

Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ, ul. Południowa 2a, 62-510 Konin
e-mail: janaszkowo@podajdalej.org.pl , tel. (63) 211 22 19