PODAJ DALEJ swój tort, czyli #BakeACakeChallenge

Czy wiesz, że piekąc tort możesz pomóc budować Osadę Janaszkowo? Jak to zrobić?

Upiecz tort PODAJ DALEJ według przepisu Teresy Pogody lub swoje ulubione ciasto.

 

 

  1. Zaproś znajomych i PODAJ DALEJ tort 🙂 Rozmawiajcie tylko o dobrych rzeczach.
  2. Opowiedz o Osadzie Janaszkowo i poproś o wsparcie budowy tego miejsca. Na Janaszkowo czekają osoby z niepełnosprawnością, aby nauczyć się z nią żyć.
  3. Przelej Waszą darowiznę na konto Fundacji PODAJ DALEJ 78 1050 1735 1000 0024 2547 0123 z dopiskiem „Darowizna na Janaszkowo – tort PODAJ DALEJ”.
  4. Pochwal się swoim ciastem i wrzuć fotkę do sieci. Oznacz zdjęcia #FundacjaPodajDalej #TortPodajDalej #OsadaJanaszkowo #DobroPowraca #BakeACakeChallenge #toBędąDobreUrodziny
  5. Czekaj na miłe podziękowanie. 

Ja już swój tort upiekłam! Dodam, że był to mój pierwszy tort w życiu. I chyba całkiem nieźle wyszedł, bo zniknął w mgnieniu oka!

 

Przepis na tort PODAJ DALEJ specjalnie dla Podopiecznych Fundacji przygotowała Teresa Pogoda – plastyczka, malarka, pasjonatka i blogerka domowych „SŁODKICH KREACJI”. Od kilkunastu lat mieszka i pracuje w Norwegii. Kunszt jej wypieków wielokrotnie potwierdzali mistrzowie cukiernictwa. Jest jedną z pierwszych Polek w Norwegii, która wprowadziła na domowe uroczystości rodzinne torty w stylu angielskim. Niebawem ukaże się jej album „Teresa POGODA na STYL I SŁODKIE KREACJE”, gdzie łączy kulturę polską i norweską w dziedzinie słodkości. Tutaj również znajdziesz przepis na tort PODAJ DALEJ. 

Zapraszam Cię serdecznie do naszej akcji. Pieczenie tortu to całkiem miłe doświadczenie! A dodatkowo można je połączyć z pomaganiem.

Jeżeli chcesz przyłączyć się do akcji, napisz do nas,
a wyślemy do Ciebie specjalną skarbonkę, do której wśród znajomych możesz zbierać pieniądze.

Dziękuję pięknie, że jesteś z nami!

Zuzanna Janaszek – Maciaszek
Prezes Fundacji PODAJ DALEJ

Jeżeli chcesz otrzymać naszą skarbonkę lub masz pytania, daj nam znać:

e-mail: janaszkowo@podajdalej.org.pl, tel. (63) 211 22 19