Wesprzyj Janaszkowo!

Osada Janaszkowo powstanie po to, żeby kolejni niepełnosprawni mieli miejsce, gdzie mogą nauczyć się żyć z niepełnosprawnością.

 

 

 

 

 

POMÓŻ NAM STWORZYĆ OSADĘ JANASZKOWO!

Pięknie i z całego serca dziękujemy wszystkim Darczyńcom, którzy już wsparli Osadę Janaszkowo! Jesteśmy Wam niezwykle wdzięczni za pomoc. Już na wiosnę 2020 r. rozpoczniemy I etap prac, czyli przygotowanie i montaż windy. Już nie możemy się doczekać.

Budynek, który mamy do zagospodarowania, wymaga kapitalnego remontu. Musimy zlikwidować progi i strome schody, osuszyć fundamenty, odgrzybić piwnice, zbudować windę, dwie dodatkowe klatki schodowe i dobudować piętro, przystosować łazienki i sale rehabilitacyjne do potrzeb osób z niepełnosprawnością. Tych prac jest bardzo dużo i na wszystkie potrzeba ponad 5 mln złotych. Podzieliliśmy te prace na etapy.

300 tys. zł, które zebraliśmy dzięki Wam w pierwszym etapie pozwolą nam na zbudowanie szybu, doprowadzenie instalacji, wybudowanie spoczników (miejsc, gdzie będzie się zatrzymywać winda), przedsionka i maszynowni i zamontowanie windy dla osób z niepełnosprawnością.

 

Na co zbieramy w II etapie tworzenia Janaszkowa?

Na prace budowlane i instalacyjne w części rehabilitacyjnej w podziemiu (w tym m.in.: osuszenie i izolacja budynku, nowe instalacje wod-kan i elektryczne, wylanie posadzek, przebudowanie pomieszczeń – likwidacja małych pomieszczeń i korytarzyków na rzecz jasnych i przestronnych sal do rehabilitacji i terapii, doświetlenie sal, stolarka okienna i drzwiowa, tynkowanie, malowanie), a także dobudowanie drugiej klatki schodowej potrzebujemy 992.871 zł

Część mieszkalną na parterze musimy przebudować, aby była dostępna dla osób z niepełnosprawnością. Trzeba wyburzyć  i przesunąć ściany, aby powiększyć i dostosować łazienki, uruchomić kuchnie, wymienić drzwi i wylać posadzki, wykonać tynkowanie i malowanie. Na te prace potrzeba 485.231 zł

Łącznie na te prace potrzebujemy 1.478.102 zł

Cieszymy się ogromnie, bo nasz licznik wpłat na II etap prac już w momencie uruchamiania wskazuje ponad 700 tys. złotych!!!

To dzięki darowiźnie od Smurfit Kappa Foundation, Podatnikom, którzy swój ubiegłoroczny 1% podatku przekazali Fundacji PODAJ DALEJ, uczestnikom charytatywnego Biegu PODAJ DALEJ, społeczności szkolnej Niepublicznej Szkoły Podstawowej nr 97 w Warszawie, a także dzięki szerokiemu gronu Darczyńców indywidualnych. Jesteśmy Państwu niezwykle wdzięczni. Dziękujemy i prosimy o regularne wsparcie.

Dołącz do Darczyńców

Wybuduj z nami Osadę Janaszkowo!

Przelew internetowy

 

Aby wesprzeć naszą akcję możesz zrobić przelew internetowy. Wystarczy, że wypełnisz odpowiednie pola formularza i klikniesz przycisk "Wpłać". Następnie zostaniesz przeniesiony do płatności internetowych Przelewy24.

 

Co możemy zrobić dzięki Twojej wpłacie?
Przykładowo:
 
35 zł - płyta gipsowa
90 zł puszka (10 l) farby akrylowej
365 zł - drzwi pełne wewnętrzne

 

Płatności realizowane są przez przelewy24

Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ

ul. Południowa 2A
62-510 Konin

Tytuł wpłaty

Darowizna - Janaszkowo

Numer konta:

78 1050 1735 1000 0024 2547 0123

Przelew zagraniczny:

Bank: ING Bank Śląski
SWIFT: INGBPLPW

Numer konta w złotych polskich
IBAN: PL78105017351000002425470123

Numer konta w dolarach amerykańskich
IBAN: PL02105017351000009081180326

Numer konta w euro
IBAN: PL77105017351000009081160740

PAYPAL

Możesz nas wesprzeć także korzystając z PayPal

Przelew tradycyjny

Możesz nas wesprzeć także za pomocą przelewu:

Aktualny stan wpłat na mieszkania treningowe na parterze

Do tej pory dzięki Darczyńcom zebraliśmy już 990269.32 zł z 1579640 zł
63%

Przekaż 1% podatku i buduj z nami Osadę Janaszkowo!

KRS 0000 197 058

Chcesz wiedzieć więcej?

Zrób zbiórkę!

Czy wiesz, że jest wiele okazji, by zorganizować zbiórkę i wesprzeć budowę Osady Janaszkowo? Chodzi o to, aby pomagać, zapraszać innych do pomagania i czerpać z tego radość. Mamy dla Ciebie kilka pomysłów i bardzo wierzę, że dasz się zaprosić do grona Dobroczyńców!

AUKCJE – licytujesz i wspierasz!

Zapraszamy do licytowania pluszowych zwierzątek, które szukają nowych właścicieli oraz zaproszeń i przedmiotów przekazanych przez naszych Przyjaciół. Licytując pomagasz tworzyć Osadę Janaszkowo.

PODAJ DALEJ swój tort, czyli #BakeACakeChallenge

Czy wiesz, że piekąc tort możesz pomóc stworzyć Osadę Janaszkowo? Jak to zrobić?
Upiecz tort PODAJ DALEJ według przepisu Teresy Pogody lub swoje ulubione ciasto, zaproś znajomych i…

Drodzy przyszli Państwo Młodzi!

Zbliża się jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu…

Czy wiecie, że ten szczególny dzień może zmienić nie tylko Wasze życie? Zapraszamy, aby z radością dzielić się swoim szczęściem i pomagać! Podpowiemy co zrobić, aby pięknie i z klasą zaangażować bliskich i przyjaciół do zmieniania świata na lepsze.

PODAJ DALEJ swój talent!

Czy wiesz, że możesz podzielić się swoim talentem? Zobacz jak zrobiła to Anna Hamela – zapraszamy na jej cudowny noworoczny recital dla Przyjaciół Fundacji PODAJ DALEJ!