Ośmioro bohaterów tegorocznej kampanii Piękno jest w nas łączy coś szczególnego – żyją pełnią życia i pomimo niepełnosprawności pomagają innym i dają z siebie wszystko! Galerię ludzi sukcesu otwierają Maciej, Mateusz, Przemek, Piotr, Krzysztof, Dominik, Marcin i Daniel. Wystawę można oglądać  przez cały marzec w Centrum Handlowym FERIO w Starym Mieście koło Konina.

Od sześciu lat w ramach kampanii Piękno jest w nas pokazujemy pięknych ludzi. Dotychczas bohaterkami były kobiety – podopieczne Fundacji PODAJ DALEJ, mamy naszych dzieci, partnerki życiowe naszych koszykarzy na wózkach. W tym roku pokazujemy piękno w męskim wydaniu uchwycone bystrym kobiecym okiem Pani Anteny. Wystawie patronuje Konin Miasto Kobiet. Dziękujemy pięknie Fabryce Diamentów za pomoc w realizacji sesji i udostępnienie fantastycznych wnętrz!

Pod stałą opieką Fundacji PODAJ DALEJ jest blisko 200 osób z niepełnosprawnością. Każdego dnia wspieramy ich w trudnej drodze do niezależnego życia, w drodze do ich osobistych sukcesów! Sukces dla każdego z nich oznacza coś innego, bo każdy jest inny, ma własne plany, marzenia i własną przeszłość… Dla jednego sukcesem będzie podjęcie pracy i bycie niezależnym, dla innego występ przed publicznością, samodzielne zrobienie zakupów, czy po prostu wyjście z domu. 

Chcemy przybliżać sylwetki tych ludzi, aby pokazać, że niepełnosprawność nie jest przeszkodą w spełnianiu marzeń i sięganiu po więcej!

 

Co Ludzie Sukcesu mają wspólnego z Osadą Janaszkowo?

Osada Janaszkowo to będzie kolejne miejsce, które tworzymy dla osób z niepełnosprawnością. Dzisiaj jeszcze są zamknięci w domach, ale bardzo czekają na to miejsce. Tutaj nauczą się, jak szczęśliwie i niezależnie żyć mimo wielu ograniczeń… Tutaj zaczną osiągać swoje pierwsze sukcesy i dołączą do naszej Galerii ludzi sukcesu!

Ty też możesz pomóc stworzyć Osadę Janaszkowo i zmienić życie wielu ludzi. Sprawdź TUTAJ.

Poznaj ludzi sukcesu! Pobierz bezpłatną publikację TUTAJ.