Pięknie i z całego serca dziękujemy wszystkim Dobroczyńcom, którzy podjęli wyzwanie w ramach #3 Adgar Sport Challenge. Za inicjatywę dziękujemy CEO Adgar Poland Eyal Litwin! Dzięki Państwu Fundacja PODAJ DALEJ otrzymała darowiznę w wysokości 12,000 PLN! To wielka pomoc, którą w całości przeznaczymy na stworzenie nowego ośrodka #OsadaJanaszkowo. Tutaj osoby niepełnosprawne będą uczyły się żyć mimo wielu ograniczeń i uwierzą, że niepełnosprawność nie może być przeszkodą w realizacji marzeń.  Bardzo czekają na to miejsce!
Dziękujemy  Adgar Poland za 20 dni po 20 km na rolkach, Barcelona Ambassadors za 20 km pływania, Fitshop.pl za 20 km na wioślarzu, Orangetheory Fitness Warszawa Mokotów za 20 różnych treningów fitness, Not Another Yoga Studio za 20 asan, Lepszy Służewiec za 20 km biegu, Supplements Depot Paweł Głuchowski za 20 różnych ćwiczeń full body workout, Calypso Fitness Warszawa Ochota Adgar za 20 ćwiczeń crossfit, Geodis za 20 km na bieżni i Garmin Polska za 20 km na rowerze w godzinę. Dziękujemy Państwu ogromnie, że łączycie sport z pomaganiem!
W Fundacji traktujemy sport jako doskonałą formę rehabilitacji – gramy w koszykówkę na wózkach (nawet z Marcinem Gortatem!), pływamy w basenie, trenujemy rugby, boccię i szermierkę. Uczymy osoby na wózkach latać na paralotniach i szybowcach! Sport daje mnóstwo frajdy i motywację do sięgania w życiu po więcej!