Już 15 września będziemy w Przyborowie na Moim Wielkim Sielskim Weselu. To targi ślubne, ale zupełnie inne niż wszystkie! To spotkanie z duszą i z przytupem w klimacie “udawanego” wiejskiego wesela. Blisko natury, wśród łąk, lasów przeżyjemy wspólnie niezapomniane chwile. Nie zabraknie dobrej zabawy, smacznego poczęstunku, muzyki na żywo oraz… oczepin 🙂

To wspaniała okazja dla par, które planują ślub, aby poczyły klimat wiejskiego wesela, zobaczyły jak piękna może być taka uroczystość! Tutaj dowedzią się, jak można ją zorganizować i poznają ludzi z doświadczeniem, którzy są gotowi spełnić każde weselne marzenie!

Będziemy wśród blisko 40 wystawców! Zajrzyjcie koniecznie na stoisko Fundacji PODAJ DALEJ. Mamy dla Was mnóstwo pięknych, ręcznie wykonanych niespodzianek, a także Zaproszenia inne niż wszystkie! W Przyborowie będziemy z króliczą Parą Młodą, której kreacje wykonaliśmy z materiałów podarowanych przez Elizabeth Passion.

Dziękujemy pięknie za zaproszenie Agnieszce Nowak – Plannerce, która od kilku lat wspiera działania Fundacji. Do zobaczenia w najbliższą niedzielę! Więcej informacji na stronie http://sielskiewesele.pl oraz na Facebooku.

Do zobaczenia:-)