6 grudnia Planeta Robotów zaprasza dzieci w wieku 5-9 lat na charytatywne Mikołajkowe budowanie z klocków. W godzinach 11 – 17 instruktorzy Planety poprowadzą stream na żywo, podczas którego zaprezentują 5 świątecznych wyzwań do zrealizowania z wykorzystaniem dowolnych klocków.
Dodatkowo dzieci poznają bożonarodzeniowe ciekawostki, posłuchają świątecznych hitów oraz poczują klimat zbliżającej się Gwiazdki. Z prac, które stworzą dzieci powstanie świąteczna galeria, a każdy uczestnik będzie miał możliwość pobrania dyplomu uczestnictwa w wydarzeniu. Wszystkie szczegóły znajdziecie na Facebooku.

Dlaczego Wam o tym piszemy?
Znamy Planetę Robotów nie od dziś – profesjonalizm, wyobraźnia i wielkie serce. Planeta Robotów wie co dzieci lubią najbardziej i organizuje świetne zajęcia zbudowania z klocków! A dodatkowo spełnia też marzenia! Co roku latem przychodzi do naszej Fundacji wieeelka paczka z extra kolckami dla Małych Odkrywców – dzieci z niepełnosprawnością, dla których organizujemy kolonie! A teraz Planeta Robotów PODAJE DALEJ i łączy mikołajkową zabawę z pomaganiem!

Za udział w „Mikołajkowym budowaniu z Planetą Robotów” organizatorzy nie pobierają żadnej opłaty. Zachęcają natomist do wpłaty dowolnej kwoty na rzecz Osady Janaszkowo!

Dziękujemy Wam ogromnie ❤️