W ubiegłym roku podatnicy przekazali Fundacji PODAJ DALEJ blisko 93 tys. zł. Dzięki temu powstaje Osada Janaszkowo i za tę pomoc pięknie dziękujemy! Już niedługo, za kilka tygodni uruchomimy część rehabilitacyjną w Osadzie Janaszkowo – to pierwszy etap inwestycji realizowanej m.in. dzięki pomocy podatników.

Również w tym roku prosimy Państwa, aby podczas rozliczeń podatkowych pamiętać o nas i w odpowiedniej rubryce formularza wpisać numer KRS Fundacji PODAJ DALEJ. Przekazując 1% budują Państwo lepszy świat dla osób z niepełnosprawnością.

Numer KRS 0000 197 058


Dlaczego Państwa pomoc jest tak ważna?

Przed nami jeszcze generalny remont i dostosowanie parteru i piętra, na który nadal zbieramy środki. Tutaj w mieszkaniach treningowych zamieszkają osoby, które niepełnosprawność uwięziła w domu, są na początku drogi i dopiero tutaj będą uczyć się żyć niezależnie i trenować samodzielność.

Będą tam również mieszkania dla tych, którzy są gotowi, aby decydować o sobie, nie boją się wyjść z domu, spotykają się ze znajomymi, mają swoje hobby, pracują, ale z racji na niepełnosprawność potrzebują wsparcia asystenta i pomocy w czynnościach dnia codziennego.

Osada to wielkie wsparcie dla samych osób z niepełnosprawnością, ale również wytchnienie dla ich bliskich, którzy często rezygnują z własnego życia, aby przejmować opiekę 24h na dobę… W części wytchnieniowej rodzice będą mogli zostawić na określony czas swoje niepełnosprawne dziecko pod troskliwą opieką i nie martwić się, że czegoś mu zabraknie.

Skorzystaj z gotowych formularzy PIT, rozlicz PIT online lub pobierz bezpieczny, bezpłatny i zgodny z przepisami program PITax.pl

Kliknij po więcej informacji!