Finderowa Piątka to cykl całorocznych biegów na dystansie 5 km, które odbywać się będą w całej Polsce przez cały 2021 r. Biegacze, którzy staną na starcie to pracownicy i klienci Firmy Finder Polska Sp. z o.o., która postanowiła swój jubileusz 5 -lecia połączyć z pomaganiem. Za każdy przebiegnięty kilometr Firma przekaże 20 zł na Osadę Janaszkowo!!!

Cieszymy się ogromnie i już dzisiaj dziękujemy za wszystkie przebiegnięte kilometry i wierzymy, że będzie ich naprawdę dużo. Mamy nadzieję, że jeden z biegów odbędzie się w Koninie, a swoją metę będzie miał w Osadzie Janaszkowo! Pakiety startowe i medale już czekają na zawodników, a wszystkie bieżące informacje na temat biegów można znaleźć na Finderowej Piątce.

Co nas łączy? Zmieniamy świat!

Firma Finder podkreśla, że rozwija się i odnosi sukcesy głównie dzięki swoim klientom, którzy dzielą się marzeniami i potrzebami. Finder dokłada do tego wyobraźnię i umiejętność tworzenia naprawdę dobrych produktów – elementów automatyki przekaźnikowej, termoregulacji oraz automatyki budynkowej.

W Fundacji PODAJ DALEJ uważnie słuchamy naszych Podopiecznych, dokładamy do tego doświadczenie i wyobraźnię i nie boimy się wyzwań! Dzięki temu zapewniamy wsparcie, które odpowiada na indywidualne potrzeby, dzięki temu również powstaje Osada Janaszkowo…