Do grona naszych Dobroczyńców dołączyli Państwo Marzena, Agnieszka i Andrzej Kasprzak oraz Anka Kulej, którzy postanowili połączyć 13.urodziny swojego sklepu z pomaganiem ❤ Dziękujemy Wam, Waszym Przyjaciołom i Współpracownikom, Wolontariuszom i wszystkim Darczyńcom, którzy zbierają pieniądze na stworzenie mieszkań treningowych dla osób, które utraciły sprawność i muszą nauczyć się, jak żyć na wózku!

Te mieszkania powstaną w Osadzie Janaszkowo. Przed nami długa droga i duża kwota do zebrania, bo budynek wymaga generalnego remontu. Trzeba wyburzyć i przesunąć ściany, całkowicie przebudować – powiększyć i odpowiednio przystosować łazienki, wymienić wszystkie instalacje (elektryka, wod-kan i wentylacja), wybudować i wyposażyć w system oddymiania klatkę schodową, wymienić drzwi i wylać posadzki, wykonać tynkowanie i malowanie, wymienić okna i wyposażyć pokoje oraz części wspólne…

Każda złotówka jest ważna i za każdą bardzo dziękujemy!
1. W dniach 13 – 20 sierpnia zapraszamy do sklepów EDEN w Waleńczowie i „Na Zielonej” w Złochowicach – już trwa zbiórka pieniędzy do specjalnych puszek. Czekają na Was różne niespodzianki!
2. Weź udział w aukcjach charytatywnych na grupie https://www.facebook.com/groups/257824305430281 Możesz licytować i/ lub wystawiać własne przedmioty czy usługi.
3. Sprawdź szczegóły i wpłać dowolną darowiznę na https://zrzutka.pl/13urodziny

Zmień życie ludzi, którzy bardzo potrzebują pomocy! Dziękujemy za każdą pomoc! Dobro powraca!