Pięknie i z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji 13 tys. złotych na 13. urodziny, żeby pomóc niepełnosprawnym wrócić do normalnego życia!

4 października zakończyła się zbiórka charytatywna zorganizowana z okazji 13. urodzin sklepu „EDEN” w Waleńczowie. Cieszymy się ogromnie z zebranych 13 101 złotych, które w całości przeznaczymy na stworzenie mieszkań treningowych w Osadzie Janaszkowo.

Jesteśmy niezwykle wdzięczni i pięknie dziękujemy właścicielom sklepu za niesamowitą moc, miłość do ludzi, wrażliwość i ogromną pracę, którą wykonali, aby zebrać rzeczy na aukcje i przeprowadzić je od początku do końca! Dziękujemy wszystkim, którzy przekazali przedmioty i usługi na aukcje oraz wszystkim 285 osobom, które je wylicytowały ? Dziękujemy Pracownikom Sklepu „EDEN”- sieć Lewiatan i Sklepu „Na Zielonej” w Złochowicach, Klientom, Kontrahentom i wszystkim Wolontariuszom, którzy włączyli się do urodzinowej akcji!!!

Z takimi Darczyńcami możemy góry przenosić ? Pozdrawiamy serdecznie i z wielką wdzięcznością za pomoc! Dzięki Wam zmieni się życie ludzi, których niepełnosprawność zamknęła w domu… Dzięki Wam powstaną mieszkania treningowe dla osób po wypadkach.