19 sierpnia przyjechali do nas najmłodsi Podopieczni Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ wraz z rodzinami oraz niepełnosprawni Przyjaciele z Ukrainy ze swoimi najbliższymi.

Uczestnicy Pikniku wzięli udział w licznych konkurencjach z nagrodami – niespodziankami! Były animacje, bańki mydlane, był dmuchany plac zabaw ze zjeżdżalniami dla najmłodszych, była też maszyna produkująca popcorn, było pyszne ciasto od Pani Olgi, była po prostu super zabawa!!!

Na zakończenie, zaprosiliśmy wszystkich na pieczenie kiełbasek przy ognisku. Pogoda dopisała, nawet bardzo, słońce tak przygrzewało, że „piekliśmy”się razem z kiełbaskami ?

Uśmiechy na twarzach, radość, miły gwar to zawsze bezcenne wspomnienia. Wspaniale, że byliście z nami, uwielbiamy Waszą energię, ona dodaje nam skrzydeł!

Nad  całym wydarzeniem czuwali pracownicy i wolontariusze Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ, a część animacyjną poprowadziła Ania Karbowa, wszystkim z całego serca dziękujemy za zaangażowanie i nieocenioną pomoc!

W Pikniku wzięło udział ok. 80 osób. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację Pikniku i sprawili, że był to dzień pełen wrażeń!