Przypominamy i gorąco zachęcamy do przekazywania 1,5% podatku Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ. Przekazanie 1,5% podatku nic nie kosztuje, a może zmienić czyjeś życie. Dziękujemy ❤

KRS 0000 197 058 

Twoje 1,5% podatku pomoże stworzyć Osadę Janaszkowo – ośrodek w centrum Polski, gdzie osoby z niepełnosprawnością znajdą pomoc specjalistów, będą się uczyć niezależnego życia, uwierzą w siebie i będą szczęśliwe!

25 czerwca 2021 roku uruchomiliśmy nowoczesną część rehabilitacyjną w Osadzie Janaszkowo, w której codziennie odbywają się zajęcia! To pierwszy etap prac, który sfinansowaliśmy m.in. dzięki wsparciu podatników.

Przed nami jeszcze parter i piętro, czyli część mieszkalna. W mieszkaniach treningowych zamieszkają osoby, które niepełnosprawność uwięziła w domu, są na początku drogi i dopiero tutaj będą uczyć się żyć niezależnie i trenować samodzielność.

Będą tu również mieszkania dla tych, którzy są gotowi, aby decydować o sobie, nie boją się wyjść z domu, spotykają się ze znajomymi, mają swoje hobby, pracują, ale z racji na niepełnosprawność potrzebują wsparcia asystenta i pomocy w czynnościach dnia codziennego.

Wszystkie informacje i możliwość rozliczenia PITu online na stronie 1podatku.org