Udało się! Upiekliśmy Tort PODAJ DALEJ

Środa 13 lutego 2019 wspólnie z Podopiecznymi Fundacji upiekliśmy tort i nie jest to zwykły TORT!!! Zjedliśmy go wspólnie z Przyjaciółmi i rozmawialiśmy o naszej Osadzie Janaszkowo.

W tym roku Fundacja PODAJ DALEJ obchodzi 15 urodziny! Zapraszamy wszystkich ludzi, aby piekli torty PODAJ DALEJ i dzielili się nimi, zapraszali przyjaciół, znajomych, rodzinę i znajomych znajomych do podejmowania wyzwania i nominowania kolejnych osób.

W wielkim skrócie chodzi o to, żeby w domu, w pracy, w szkole upiec TORT PODAJ DALEJ, podzielić się nim z dobrymi ludźmi, rozmawiać o dobrych rzeczach, wpłacić dowolną darowiznę i w ten sposób wspólnie pomóc budować Osadę Janaszkowo – miejsce, gdzie osoby z niepełnosprawnością nauczą się z nią żyć i będą szczęśliwe!

 

Czy wiesz, że piekąc tort możesz pomóc budować Osadę Janaszkowo, na którą tak bardzo czekamy? Jak to zrobić?

  1. Upiecz tort PODAJ DALEJ według przepisu Teresy Pogody lub swoje ulubione ciasto.
  2. Zaproś znajomych na tort. Rozmawiajcie tylko o dobrych rzeczach.
  3. Opowiedz o Osadzie Janaszkowo i poproś o wsparcie budowy tego miejsca. Na Janaszkowo czekają osoby z niepełnosprawnością, aby nauczyć się z nią żyć.
  4. Przelej Waszą darowiznę na konto Fundacji PODAJ DALEJ 78 1050 1735 1000 0024 2547 0123 z dopiskiem „Darowizna na Janaszkowo – tort PODAJ DALEJ”.
  5. Pochwal się swoim ciastem i wrzuć fotkę do sieci. Oznacz zdjęcia #FundacjaPodajDalej #TortPodajDalej #OsadaJanaszkowo #DobroPowraca #bakeAcakeChallenge
  6. Czekaj na miłe podziękowanie.

Przepis możesz pobrać ? TUTAJ