Bal Marzeń Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ to spotkanie Przyjaciół, podczas którego udaje nam się łączyć świetną zabawę z pomaganiem. 27 kwietnia w Koninie podczas IV Balu Marzeń bawiło się 300 osób.

To nie jest zwykły bal…
To wydarzenie, które dzięki naszym Przyjaciołom i Partnerom zaskakuje, zachwyca, na długo pozostaje w pamięci, a co najważniejsze to impreza charytatywna, z której całkowity dochód przeznaczamy na stworzenie Osady Janaszkowo.
Na Gości tegorocznego Balu Marzeń w gościnnych progach PWSZ czekała moc atrakcji, mnóstwo niespodzianek w loterii fantowej i na aukcji. Obraz Krystyny Ruminkiewicz jak co roku wywołał wiele pozytywnych emocji, podobnie, jak zdjęcie autorstwa Szymona Brodziaka, czy rzeźba Wenus od Krzysztofa Renesa. Można było również wylicytować suknie od Andżeliki Chruścińskiej, Mariusza Przybylskiego oraz Eweliny Kantarowskiej, która podczas Balu pokazała kolekcję sukien MyMania. Jak co roku na szczęśliwców czekały niespodzianki muzyczne od Przyjaciół z Radiowej Trójki, biżuteria od YES oraz AD’OR.

 

Idea PODAJ DALEJ
Na Gości Balu czekała też zawieszka z diamentem wykonana na specjalne zamówienie anonimowego darczyńcy przez konińskiego jubilera Roberta Łukasika. Jeden z Przyjaciół zaproponował, aby każdy z panów obecnych na Balu wrzucił banknot do skarbonki i dzięki temu diament zostanie w Fundacji i będzie licytowany ponownie za rok. Nie był to jedyny akcent tego typu – Przyjaciel, który zlicytował piłkę z autografem Marcina Gortata, oddał ją i piłka od razu została ponownie zlicytowana.
Najbardziej wzruszająca była rekordowa licytacja koszulki z autografami zawodników Lecha Poznań, którą przekazał Mateusz – jeden z Podopiecznych Fundacji. Przyjaciele, którzy kupili ją za 7 tysięcy złotych zdecydowali, że koszulka wróci do Mateusza! Dużym zainteresowaniem cieszyła się tez koszulka z autografem Bartosza Kurka, a lubiący adrenalinę wylicytowali voucher na jazdę ze Zbigniewem Szwagierczakiem!

Na Balu Marzeń łączymy dobrą zabawę z pomaganiem
Tegoroczny Bal Marzeń był niezwykle energetyczny i żywiołowy dzięki wspaniałym artystom z Punto Latino oraz cudownym tancerzom, którzy niedawno wrócili z karnawału w Rio de Janeiro. Formacja Samba Art porwała Gości do tanecznych animacji i niekończącego się korowodu radości i zabawy. Po północy niezwykły pokaz umiejętności barmańskich dał Krzysztof Drabik. A w klimat latino wprowadzali Gości młodzi wychowankowie Studia Tańca Escudo. Bal poprowadził już po raz czwarty niezawodny Janusz Lipiński, a w prowadzeniu aukcji wspierał go nasz Przyjaciel Zygmunt Chajzer.

 

Dzięki hojności Partnerów i Gości zebraliśmy 77 tysięcy złotych na Osadę Janaszkowo!!! Dziękujemy z całego serca!