Narzeczeni marzą, by ich ślub był wyjątkowy, a jego wspomnienie na długo pozostało w sercach gości. Moment zaręczyn dla wielu par oznacza początek przygotowań do tego wielkiego dnia! Najlepszym sposobem na wybranie wszystkiego, co do zorganizowania ślubu jest niezbędne jest… wybranie się na Targi Młodej Pary, które tej jesieni odbędą się w Krakowie (13.10), Warszawie (27.10), Gdańsku (10.11) i Ostródzie (17.11). Czeka na Was ponad 200 wystawców z różnych rejonów kraju, wygodna przestrzeń do zwiedzania, a także miejsca relaksu.

Są tutaj jubilerzy, fotografowie, zespoły weselne, salony mody i wiele, wiele więcej. Na żywo! Ale to nie wszystko. Na Targach Młodej Pary możecie wziąć udział w warsztatach tańca, pokazach mody czy wykładach o organizacji wesela. Możecie skosztować torty, słodkości i wykwintne potrawy, dotknąć tkanin i posłuchać muzyki… To prawdziwy przedsmak Waszej uroczystości.

Targi ślubne to miejsce dla osób, które przychodzą z gotową wizją i szukają kogoś, kto ją zrealizuje, ale też dla tych, którzy dopiero poszukują inspiracji. Wystawcy często przygotowują oferty specjalne, które są dostępne jedynie podczas tego wydarzenia. Są to zniżki lub konkursy, których nie można ominąć! To idealny czas na rozmowę, wymianę doświadczeń oraz podpisywanie wstępnych umów!

Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli
W tym roku, dzięki uprzejmości Organizatora Targów Młodej Pary, będziemy zapraszać Was do
podzielenia się swoim szczęściem! Jesteśmy przekonani, że dzień ślubu może zmienić nie tylko życie młodej pary, dlatego zapraszamy narzeczonych, aby podali dalej swoje szczęście!

Poproście gości weselnych, by pieniądze przeznaczone na zakup kwiatów, wrzucili do skarbonki Fundacji PODAJ DALEJ. Wasze wsparcie przełoży się na realną pomoc osobom niepełnosprawnym, dla których wybudujemy nowy ośrodek – Osadę Janaszkowo. Wkroczycie na nową drogę życia ze świadomością, że dzięki Wam powstanie ośrodek, na który czeka wiele osób. Tutaj zmienią swoje życie!

Więcej informacji o Targach Młodej Pary.