Na Osadę Janaszkowo bardzo czekają osoby, które niepełnosprawność zamknęła w domu… Zaproszenie do pomagania przyjęła marka Primabiotic, która zachęca swoich klientów do połączenia sił w dobrym celu.

– Działania Fundacji PODAJ DALEJ wspieramy od dawna, ale po raz pierwszy nadaliśmy wymiar społeczny naszemu produktowi. Esencja probiotyczna oznaczona serduszkiem nie tylko wspiera zdrowie naszych klientów, ale również Osadę Janaszkowo! – mówi Anna Sobczak z Primabiotic.

Esencję probiotyczną z przyciągającym wzrok czerwonym serduszkiem i logo Fundacji PODAJ DALEJ można kupić na stronie: www.primabiotic.pl oraz www.primazdrowie.pl, ale również w sklepach stacjonarnych Prima Zdrowie i aptekach. Z każdej sprzedanej butelki Esencji o pojemności 165ml Primabiotic przekaże 1 zł ,na stworzenie ośrodka, który zmieni życie osób z niepełnosprawnością.

Jowitka i Tomek bohaterami kampanii
Specjalnie na cele kampanii powstał film z udziałem podopiecznych Fundacji, którzy czekają na Osadę Janaszkowo. To właśnie tam Jowitka i wiele innych dzieci z całej Polski będą miały zapewnioną bezpłatną nowoczesną rehabilitację, a osoby po wypadkach, takie jak Tomek, nauczą się jak żyć na wózku, jak radzić sobie w codziennych czynnościach mimo bezwładnych rąk i ciała, które niczego nie czuje…

Obejrzyj film TUTAJ

– W tych trudnych dniach cały świat jednoczy się w walce z koronawirusem. On niedługo minie, ale problemy, z którymi zmagają się osoby z niepełnosprawnością, zostaną… Dlatego cały czas apelujemy o pomoc w stworzeniu Osady Janaszkowo, bo tutaj osoby z niepełnosprawnością będą mogły nauczyć się żyć mimo wielu ograniczeń, tutaj będą miały nowoczesną rehabilitację, tutaj zmienią swoje życie! – podkreśla Zuzanna Janaszek – Maciaszek z Fundacji PODAJ DALEJ. – Bardzo czekaliśmy na wiosnę, by rozpocząć prace remontowo – budowlane w Wąsoszach, gdzie powstanie nasza Osada. Wiosna nadeszła, a my musieliśmy wszystko odłożyć w czasie… Mamy przygotowaną niezbędną dokumentację i jak tylko okoliczności pozwolą, rozpoczniemy prace!

PODAJ DALEJ i wesprzyj życie bez ograniczeń jak PRIMABIOTIC
Zbiórka na Osadę Janaszkowo trwa nieprzerwanie, bo budynek wymaga ogromnych nakładów. Każdy może pomóc stworzyć to miejsce. Wpłać na konto Fundacji PODAJ DALEJ, nr rachunku: 78 1050 1735 1000 0024 2547 0123 Dziękujemy ❤

#serduszkoPrimabiotic #OsadaJanaszkowo

UWAGA
Dodatkowo możesz skorzystać z kuponu rabatowego -20% na zakupy w sklepie primabiotic.pl, wpisz kod: PODAJDALEJ20

 

W Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ od 2004 roku wspieramy osoby, którym niepełnosprawność utrudnia bądź uniemożliwia niezależne życie. Każdego roku otaczamy opieką ponad 200 osób, które chcą żyć normalnie, realizować swoje marzenia i być szczęśliwe. Czasem robimy zwariowane rzeczy – np. osoby poruszające się na wózkach uczą się latać szybowcem i paralotnią, mamy drużyny koszykarzy na wózkach – dorosłych i dzieci (trenujemy nawet z Marcinem Gortatem). Organizujemy prawdziwe kolonie dla dzieci niepełnosprawnych z całej Polski. W mieszkaniach treningowych osoby po wypadkach, które straciły sprawność uczą się żyć od nowa. Audytujemy budynki pod kątem dostępności dla osób z niepełnosprawnościami, spotykamy się z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, aby odczarować niepełnosprawność, wydaliśmy Poradnik o relacjach sprawni – niepełnosprawni. Lubimy realizować marzenia. Naszym największym jest nowy ośrodek dla osób z niepełnosprawnością – Osada Janaszkowo!

Primabiotic to innowacyjna firma z branży zdrowego odżywiania i kosmetyków ekologicznych, której celem jest rewolucja w podejściu do zdrowego żywienia, przywrócenie naturalnej odporności ludzkiego organizmu i zachowanie równowagi mikroorganicznej w otaczającym środowisku. W ofercie posiada szeroką gamę produktów, których wspólną cechą jest bioróżnorodność.
Współpracuje z najlepszymi specjalistami w zakresie suplementacji i dermokosmetyki. Produkty są certyfikowane i wytwarzane według starannie opracowanych technologii. Primabiotic oferuje esencje probiotyczne do picia, kosmetyki i środki czystości na bazie probiotyków. Rozwija społeczną odpowiedzialność biznesu współpracując z Partnerami, którzy prowadzą działalność społeczną, prozdrowotną i edukacyjną.