Ale radość! W gronie ponad 600 organizacji z 96 krajów są tylko dwie organizacje z Polski – w tym Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ, które zostały zakwalifikowane do Akceleratora GlobalGiving – największej globalnej społeczności crowdfundingowej.

Przed nami jeszcze jeden krok, aby dołączyć do organizacji partnerskich GlobalGiving. Musimy do 26 czerwca zebrać 5 tys. dolarów od minimum 40 darczyńców na swój projekt – na część rehabilitacyjną w ośrodku dla osób z niepełnosprawnością, w Osadzie Janaszkowo.

Jak można nam pomóc?
Jeżeli to dobry moment, aby prosić o wsparcie finansowe to prosimy o przekazanie darowizny. Każda, naprawdę każda wpłata jest ważna.
Jeżeli to możliwe, proszę polecajcie nasz projekt znajomym, którzy lubią robić dobre rzeczy. Im więcej osób dowie się i wpłaci (nawet niewielkie kwoty), tym nasze szanse rosną.

Zapraszamy serdecznie na stronę http://goto.gg/47356 – tutaj można wpłacić darowiznę.


Co nam da partnerstwo w GlobalGiving?
Global Giving łączy organizacje pozarządowe, darczyńców i firmy w 170 krajach, założona została w 2002 roku w USA, aby wspierać organizacje na całym świecie. Jeżeli osiągniemy nasz cel, będziemy mieć pieniądze, które wystarczą na wykończenie części rehabilitacyjnej w Osadzie Janaszkowo. GlobalGiving ułatwi nam nawiązywanie kontaktów z nowymi darczyńcami z całego świata (wiele korporacji, które chcą wspierać cele społeczne, przekazuje darowizny właśnie przez platformę GlobalGiving). Będziemy mogli organizować kolejne zbiórki internetowe oraz korzystać z nowoczesnych narzędzi fundraisingowych i szkoleń, słowem – będziemy mogli robić jeszcze więcej dobrego dla osób z niepełnosprawnością.

Dziękujemy wszystkim, którzy już wspierają nasze działania, a tych niezdecydowanych gorąco zapraszamy do grona Darczyńców ❤