Pomoc może przybierać różne formy, a my się bardzo cieszymy, bo do grona Dobroczyńców Fundacji dołącza coraz więcej osób. Wspólnie tworzymy lepszy świat dla osób z niepełnosprawnością.

Pięknie dziękujemy Pani dr Agnieszce Rajewskiej – Perzyńskiej z Konina za profesjonalne tłumaczenie naszej strony internetowej na język niemiecki. Dzięki temu poszerzamy grono Darczyńców o osoby niemieckojęzyczne! A w Niemczech naszymi Ambasadorami są i już działają Państwo Iwona i Dariusz Brzezińscy!

Piękne podziękowania kierujemy też do Pana Sebastiana Strzecha, Prezesa CompNet Sp. z o. o. Dzięki profesjonalnej pomocy merytorycznej w obszarze ochrony danych osobowych i bieżącemu dostępowi do szkoleń i materiałów wspierających zgodność z RODO, możemy bezpiecznie działać w Fundacji PODAJ DALEJ!

Z pomocą wolontariuszek Małgosi i Pani Mieci powstają cudeńka, m.in. pałeczki lawendowe, woreczki z lawendą, kwiatuszki na szydełku i pyszne ciasta! Te rzeczy w koszyczku ma nasza niezawodna Joasia Maciejewska, którą mogą Państwo spotkać na ulicach Konina oraz podczas różnych festynów i imprez. W koszyczku Joasia ma też skarbonkę i z pięknym uśmiechem zaprasza do wspierania Osady Janaszkowo!

Dziękujemy pięknie i zapraszamy do wspólnego zmieniania świata na lepszy ❤