Niezależnie od pory roku, dnia i aktualnego czasu na Twoim zegarku możesz zrobić coś dobrego dla innych. W Fundacji PODAJ DALEJ mamy wiele pomysłów i propozycji na pomaganie, a wiele z nich realizujemy wspólnie ze wspaniałymi partnerami.

Tak jest również przy okazji tegorocznej akcji dobroczynnych kartek świątecznych. Tak, tak, nie chcemy siać paniki, ale… ? is ?Co roku firmy, które chcą połączyć Święta z dobroczynnością, zwracają się do Fundacji PODAJ DALEJ po kartki charytatywne.

W tym roku fundacyjne kartki świąteczne zagościły w eleganckim katalogu i będą drukowane przez drukarnię Enaf, która wspiera nasze działania od kilku lat.

JUŻ JEST nowy, elegancki katalog z mnóstwem pięknych wzorów, a wśród nich również kartki wykonane przez najmłodszych wolontariuszy i podopiecznych Fundacji PODAJ DALEJ. Możesz mieć unikatowe projekty na sezon 2021 idealne dla Twoich klientów, pracowników i współpracowników. Drukarnia ma nowoczesny park maszynowy, drukuje pięknie, ma świetny Zespół fachowców i radość z pomagania!

Koniecznie zamów w tym roku kartki świąteczne, które sprawią odbiorcom większą radość niż kolejny e-mail z życzeniami! Dodatkowo każda kartka z logo Fundacji PODAJ DALEJ to realna pomoc dla dla ludzi po wypadkach, którzy czekają na mieszkania treningowe w Osadzie Janaszkowo.

 

 

Wszystkie szczegóły i piękny katalog do pobrania ze strony: https://passion.enaf.pl/oferta-swiateczna

Kontakt z drukarnią:
E-mail: marketing@enaf.pl, nr tel.: 22 295 01 42.